Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Продовжено строк тримання під вартою подружжю звинуваченого у знущанні над їхньою 4-річною дочкою

14 листопада 2019, 16:57

Колегією суддів продовжується розгляд у закритому судовому засіданні кримінальної справи за обвинуваченням подружжя у злочинах проти статевої свободи та статевої недоторканості, вчинених стосовно їхньої малолітньої дочки.

У черговому судовому засіданні прокурор продовжив оголошення обвинувального акта. Наразі оголошено близько половини пред’явленого державного обвинувачення. Разом з тим, колегією суддів, за клопотанням прокурора, було продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обвинувачених ще на 60 днів, оскільки лише такий запобіжний захід зможе запобігти ризикам їх ухилення від суду та вчинення ними нових злочинів.

Наступне судове засідання призначено на 14:30 11 листопада 2019 року.

Нагадаємо, що подружжю пред’явлено державне обвинувачення за 63 епізодами злочинної діяльності вчинених відносно їх чотирьохрічної дочки за наступними статтями Кримінального кодексу України: 149 (торгівля людьми), 152 (зґвалтування), 153 (сексуальне насильство), 156 (розбещення неповнолітніх) та 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Звертаємо увагу, що судовий розгляд справи здійснюється у закритому засіданні впродовж усього судового провадження. Необхідність такого розгляду пов’язана з тим, що справа стосується злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

 

За повідомленням прес-служби суду