flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація про публічні кошти суду

11 вересня 2015 року вступив у дію Закон України «Про відкритість використання публічних коштів». Цей Закон визначає умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та  поширюється на відносини, пов’язані з підготовкою і оприлюдненням інформації про заплановане і фактичне використання публічних коштів.

Відповідно до п.1 ст.2 Закону розпорядники та одержувачі бюджетних коштів готують інформацію щодо використання публічних коштів  та подають її для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Згідно Закону відомості, що оприлюднюються, повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.

Відповідальність за неоприлюднення, недостовірність і неповноту інформації про використання коштів державного та місцевого бюджетів  несуть керівники розпорядників та одержувачів коштів відповідного бюджету.

На виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та розпорядження КМУ від 14.09.2015р. №911-р «Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів» Міністерство фінансів України створило та забезпечує функціонування єдиного  веб-порталу використання публічних коштів, який є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі інтернет.

Доступ користувачів до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним.

Інформацію про публічні кошти Господарського суду Житомриської області можна отримати за цим посиланням:

http://spending.gov.ua/