flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Доступ до приміщення суду можливий при пред’явленні електронних документів у додатку «Дія»

02 липня 2020, 09:45

       30 червня 2020 року наказом голови Господарського суду Житомирської області внесено зміни до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Житомирської області та на його територію транспортних засобів.

    Дані зміни передбачають, що  ідентифікація осіб, які прибули до суду, можлива за допомогою використання мобільного додатка Єдиного державного вебпорталу електронних послуг "Портал Дія".

     Пропуск осіб здійснюється після їх ідентифікації на підставі пред'явлених електронних документів з використанням додатка "Дія", дата та час оновлення яких збігаються з датою та часом відвідання особою суду.

     Особа, яка бажає потрапити в суд, може подавати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний додаток «Дія» як електронну копію паспорта громадянина України у формі картки та/або паспорта громадянина України для виїзду за кордон та/або національного посвідчення водія України. Пред’явлення електронних документів не потребує додаткового пред’явлення документів, що посвідчують особу, у паперовому вигляді.

 

Прессекретар